• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 295.85,- €

Syrový BIO POPCORN

Syrový BIO POPCORN
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000255
4.92,- € bez DPH
5.90,- €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Syrový POPCORN. Pečené kúsky Himalájskej tyčinky.
Balenie 45g, živočíšne bielkoviny 65%, tuk (živočíšny) 9.5%, bez konzervantov.

Himalájska tyčinka sa stala našim najlepšie predávaným bio pamlskom. Teraz predstavujeme jej mladšieho súrodenca, ktorý jej je podobný ale pritom, čo sa konzistencie týka, úplne iný.Táto novinka má rovnako skvelé zloženie a nutričné hodnoty (iba mlieko a mliečne komponenty), ale prináša nevídaný chrumkavý zážitok, ktorý poteší každého psieho gurmána. V balení sa nachádza kopa malých chrumkavých guličiek, ktoré si váš pes zamiluje. 

POPCORN je vyrobený z kvalitného mlieka, ktoré sa pri jeho výrobe suší 3 týždne. Potom sa tieto usušené kúsky pečú v špeciálnej rúre 60-90 sekúnd, aby vypukali presne tak, ako ľudská verzia tejto mňamky. Vypukané kúsky sa na záver už len zabalia do ekologického obalu a putujú priamo k nám, kde si ich čerstvé môžete objednať vy, naši zákazníci. 

Tieto pamlsky neobsahujú lepok.  Obsahujú len minimum laktózy, sú vegetariánske a zabalené ekologicky s láskou k našej planéte. 

  • Sušené 3 týždne a pečené v špeciálnej rúre 
  • Minimum laktózy
  • Lepšia stráviteľnosť 
  • Vyrobené v EU

Zloženie: Mlieko a mliečne komponenty  100 %

Hrubé bielkoviny 65 %

Obsah tuku 9,5 %

Hrubá vláknina 0,5 %

Hrubý popol 4,5 %

Vlhkosť 13 %

Dogsie Fair – Dali sme dokopy to úplne najlepšie čo sme pre psov na trhu našli a vytvorili sme spoločne s našimi dodávateľmi, ktorí majú rovnakú víziu ako my, vlastnú radu pamlskov Dogsie Fair, ktoré sú skrátka fér. Kvalitné pamlsky vyrábané s láskou a z tých najlepších súrovín, balené v ekologických obaloch. Pamlsky, ktoré s radosťou dáme aj našim psíkom. Buďte aj vy fér k sebe, k zvieratám aj k našej planéte s Dogsie Fair.

Balenie: 45 g

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.