• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Produkty pre majiteľov psov, ktorí si myslia, že už majú všetko


Non-stop dogwear Vôdzka s amortizérom nastaviteľná ''Touring bungee adjustable''

Nastaviteľná vôdzka Touring Bungee je všestranná odpružená vôdzka pre každodenné aktivity s vašim štvornohým priateľom. Je perfektnou voľbou na venčenie, výlety do prírody a ľahšie športové aktivity.

Rukoväť vôdzky je možné ľahko nastaviť na rôznu dĺžku, prípadne ju môžete úplne otvoriť. Vôdzku si potom môžete pripnúť okolo pása a užívať si prechádzky s voľnými rukami, pripevniť ju okolo stromu pri chvíľke odpočinku alebo ju môžete nastaviť, aby vám presne padla okolo ramien, keď je váš psík navoľno.

Touring Bungee má odpruženú časť, vďaka ktorej je venčenie pohodlnejšie pre vás aj pre vášho psa. Medzi ďalšie vychytávky patrí extra rukoväť pri psovi, ktorú využijete, keď potrebujete mať psa „na krátko“ (napr. pri stretnutí s inými psíčkarmi).
Vôdzka je kvôli vyššej bezpečnosti vybavená kvalitnými reflexnými prvkami 3M.

>>> viac info tu <<<


Bezpečnostný obojok SAFE

Bezpečnostný obojok Safe minimalizuje riziko uškrtenia pri zachytení psa o prekážku.

Obojok má všitú gumu, ktorá psovi umožní vytiahnuť hlavu z obojku v prípade, že se zachytí o prekážku, konár, klietku, plot apod. K tomu môže dôjsť, keď je pes zavretý v boxe, behá navoľno v prírodě alebo sa hrá s inými psami (hlavne šteniatka!). Keď je pes na vôdzke, elastická časť je vyradená pripnutím vôdzky o oba krúžky a pes sa nemôže vyvliecť.

Šírka obojku je 3,5 cm.

>>> viac info tu <<<


Spací vak Non-stop dogwear Ly

Non-stop vytvoril spací vak pre psov - Ly (v nórčine znamená prístrešok), ktorý poskytne vášmu najlepšiemu priateľovi teplo, pohodlie a ochranu. Môžete ho použiť na oddych počas prestávky na horskej túre alebo v stane na zohriatie počas chladnej noci. 

Tento spací vak sa skladá z dvoch častí, ktoré sú spojené zipsom. Vďaka tomu je jednoduché pustiť psa dnu a zapnúť ho. Horná časť je otváracia, vďaka tomu sa môže pes v spacáku pohybovať a pohodlne vystrčiť hlavu von. 

Zároveň má spacák Ly zips po celom obvode, takže z neho môžte jednoducho urobiť obyčajný teplý peliešok, ktorý výborne izoluje od chladu zo zeme. 

Pred prvým použitím v prírode vám odporúčame, aby ste si jeho použitie doma natrénovali, aby bol psík naň už vonku zvyknutý. Tento spací vak je k dispozícii v troch veľkostiach. 

>>> viac info tu <<<


Non-stop dogwear papučky Protector Bootie 

Psi sú závislí od svojich labiek, takže dobrá starostlivosť o ne je pri starostlivosti o psa  najdôležitejšia. Niektorí psi majú labky odolné, niektorí sú ale na ich zranenia náchylnejší. Vďaka papučkám môžu aj týto psi žiť aktívny a šťastný život. 

Papučky Protector Bootie boli testované v extrémnych podmienkach. Používali ich záchranári pre svojich psov pri vyhľadávaní v ruinách. Chránili labky psov aj pri záchranárskych prácach po výbuchu v Libanone, v auguste 2020.

Papučka Protector Bootie je vyrobená z anti-cut (nerozrezateľného) materiálu 5. stupňa a extra ochranu jej pridáva povrchová vrstva z nitrilovej gumy. Vďaka gumovému povrchu má táto papučka veľmi dobrý grip aj na klzkých povrchoch. Papučku Protector sme vyvinuli pre trekking a mushing, ale vie byť užitočná aj v rôznych iných situáciách, keď psia labka potrebuje ochranu. Výborne poslúži aj pri prechádzke na posolenom chodníku. Na vnútornej strane je použitý bezšvový materiál, čiže labka sa nebude vôbec odierať. Napriek výnimočnej pevnosti je táto papučka dostatočne jemná, aby mal pes kontakt s povrchom a nebol narušený jeho prirodyený pohyb "na boso". Papučka sa k nohe psa pripevňuje pomocou suchého zipsu, vďaka ktorému pevne drží a nehrozí jej strata. 

>>> viac info tu <<<


Taštička Baggy bag

Taštička na vrecká na zbieranie psích výkalov je ideálny doplnok k vôdzkam Non-stop. Táto taštička je vybavená karabínkou na jej pripevnenie k opasku alebo vôdzke. 

>>> viac info tu <<<


 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.