• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Výstroj pre cyklistu so psom

Sem klikni, ak sa chces dozvedieť o bikejoringu viac. 

Na bicyklovanie so psom (Bikejoring) potrebujeme postroj, odpruženú vôdzku a anténu proti namotaniu vodzky do predného kolesa, ktorá zabrani zraneniu psa. Výber správneho vybavenia, na ktoré sa môžete vy aj váš pes spoľahnúť, je mimoriadne dôležitý. 

Na bikejoring budete potrebovať:


Anténu na bicykel


Anténa znižuje na minimum pravdepodobnosť, že se vám vôdzka zachytí do predného kolesa.

>>> Viac info tu <<< 


Postroj Freemotion 5.0

Postroj Freemotion 5.0 umožňuje psovi maximálny rozsah pohybu, ktorý je dosiahnutý jeho výnimočným strihom. Chomútový tvar otvoru pre krk zabezpečuje voľné dýchacie cesty – krk postroja je v tvare V a "chomút" je špeciálne vyztužený. Tento postroj máme k dispozícii v rôznych veľkostiach, z ktorých každú je ešte možné individuálne nastaviť, takže tento postroj sadne naozaj každému psovi. 

Postroj Freemotion 5.0 je k dispozícii v troch farbách: ružovej, modrej a oranžovej.

>>> Viac info tu <<<


Non-stop dogwear Vôdzka s amortizérom 2,8m

Vôdzka na bicyklovanie so psom (bikejoring) by mala byť elastická, aby absorbovala silné trhnutia, čím ochráni chrbát psa. Amortizačná vôdzka sa pripojuje k rámu bicykla. Na bicykel sa používa Amortizačná vôdzka dĺžky 2,8m. Dĺžka 2,8m je pre bikejoring ideálna a poskytuje bezpečnú vzdialenosť medzi zadnými nohami psa a predným kolesom bicykla.

>>> Viac info tu <<<


Odolné Papučky Protector

Pri tréningu alebo turistike na ostrých kameňoch alebo v inak nepriaznivom teréne slúžia papučky na ochranu psích labiek pred zranením. Pri bikejoringu sú dobrou voľbou na ochranu labiek Papučky Protector. Tieto papučky sú vyrobené z nerozrezateľného materiálu, ktorý je odolný aj proti prepichnutiu. Znamená to, že sú mimoriadne odolné a poskytujú psovi vysokú úroveň ochrany. 

Papučky Protector majú vonkajšiu vrstvu z nitrilovej gumy a boli testované v extrémnych podmienkach. Používajú ich aj záchranári pre svojich psov pri vyhľadávaní v ruinách.

>>> Viac info tu <<<


Sem klikni, ak sa chces dozvedieť o bikejoringu viac. 

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.