• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Výstroj pre turistu so psom

Sem klikni, ak sa chceš dozvedieť o turistike so psom viac. 


Opasok Trekking 2.0

Opasok Trekking belt 2.0 má všetko, čo budete potrebovať pri každodenných prechádzkach so svojim psom. Tento opasok je polstrovaný a  príjemne sa nosí. Viete ho však použiť aj na beh alebo lyžovanie. Na dve pútka po stranách môžete pripnúť ľahké predmety, ako napríklad vrecká na psie exkrementy alebo vôdzku.

>>> Viac info tu <<<


Prídavný batôžtek pre opasok Trekking

Trekking Belt Bag je batôžtek, ktorý ľahko pripevníte na opasok Trekking Belt a získáte tak priestor pre fotoaparát, fľašku s vodou, desiatu a ďalšie nevyhnutné predmety na výlet s vašim psom.

Batôžtek Trekking Belt Bag je ideálny doplnok na kratšie výlety a precházdky, keď vyrážate naľahko. Je veľmi pohodlný aj vďaka tomu, že záťaž nesiete na opasku a na rozdiel od klasického batohu máte voľné ramená. Batôžtek Trekking Belt Bag je dostatečne priestranný, aby ste doňho zmestilo všetko, čo budete na svojom výlete potrebovať. Jeho hlavná časť je rozdelená na dva priestory a na jeho boku sa nachádza držiak na fľašku. Vrchná časť obsahuje otvor na kábel slúchadiel. Na zadnej strane má elastické lanko, slúžiace na pripevnenie ďalších vecí na povrch batôžka, napr. vetrovky. Batôžtek Trekking Belt Bag má aj pevné držadlo na nosenie v ruke, keď ho spolu s opaskom vyzlečiete. dyž batoh i s opaskem sundáte. Trekking Belt Bag je doplnok pre opasok Trekking Belt a Trekking Belt 2.0 a je dostupný v dvoch farbách, modrej a fialovej.

>>> Viac info tu <<<


Ergonomický postroj LINE 5.0

POSTROJ LINE 5.0 je výborný postroj na turistiku so psom. Krčná časť v tvare Y umožňuje psovi voľný pohyb končatín a minimalizuje tlak na dýchacie cesty. Obsahuje viacero bodov na pripevnenie vôdzky, takže jeho použitie je mimoriadne všestranné. 

Postroj Line 5.0 je univerzálny a vhodný na precházky, výlety, turistiku, výcvik, flyball, športovú kynológiu aj občasný canicross. Vylepšená verzia postroja Line prichádza v nových hravých farbách a zachováva si svoje hlavné výhody: 

  • Postroj Line 5.0 má prepracovaný ergonomický strih
  • poskytuje optimálnu ochranu pre chrbát a krk
  • Postroj výborne sadne a nehrozí tak skĺznutie do podpažia
  • Má tvar Y (chomút), čím ponecháva voľné dýchacie cesty pri akejkoľvek  aktivite
  • Vnútorná strana je hladká – psa neodiera a nezachytáva nečistoty

>>> Viac info tu <<<


Non-stop dogwear Vôdzka s amortizérom 2m

Odpružená vôdzka sa pri vašich výletoch stane najobľúbenejšou súčasťou výstroja. Jej odpružená časť zmierni každé trhnutie a vy aj váš pes sa budete cítiť ako v bavlnke. Táto vôdzka má na pripevnenie psa ľahučkú hliníkovú karabínku so zámkom proti nechcenému otvoreniu. 

Pružné vlákna, ktoré sú súčasťou štruktúry vôdzky, zabezpečia plynulý ťah na celej dĺžke. Kvalitné materiály a kontrolovaná certifikovaná výroba sú zárukou dlhej životnosti. My v našom týme používame tieto vôdzky už niekoľko rokov bez akejkoľvek straty pružnosti. 
Odpružená vôdzka šetrí chrbát vám aj vášmu psovi. 

Keď svojho psa naučíte ťahať pri výstupoch hore kopcom, všetci ostatní turisti vám budú isto závidieť, s akou ľahkosťou budete prekonávať strmé stúpania :). Ak máte menšieho psíka do 10kg, rovnako dobre vám poslúži aj odpružená vôdzka TOURING. Ak máte dvoch ťahačov, použite na ich pripnutie rozdvojku Touring Double.

>>> Viac info tu <<<


Sem klikni, ak sa chceš dozvedieť o turistike so psom viac. 

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.