• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

BEZPEČNOSŤ

Vitajte na stránkach distribútora nórskej značky Non-stop dogwear pre Slovenskú republiku.  

Najväčšou nočnou morou kažého majiteľa psa je strata svojho miláčika pri nehode. Tento pocit veľmi dobre poznáme a preto sme vytvorili množstvo produktov, ktoré zvyšujú bezpečnosť vášho psa na maximálnu možnú úroveň. Naše produkty vo výraznej oranžovej farbe budú na vašom kamošovi neprehliadnuteľné aj v nepriaznivom počasí a zlých svetelných podmienkach. 

Naše produkty sú vybavené reflexnými prvkami od spoločnosti 3M. Okrem toho chránime vašich psov aj proti poraneniu. Vysoká kvalita použitých materiálov je štandard všetkých našich bezpečnostných produktov. 

Kedže sme aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a členovia medzinárodného FITMIN teamu, o výstroji pre psíkov vieme toho naozaj veľa. Ak si neviete rady, zavolajte na tel. +421903319729 a spoločne isto nájdeme pre vás ten správny produkt. Taktiež nás môžete kontaktovať na Instagrame @dogwear.sk alebo E-mailom na info@dogwear.sk. 

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.