• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Beh

Psy milujú behanie a ich radosť sa znásobuje, keď bežíte spoločne! Beh so psom sa nazýva canicross a je jednoduchým spôsobom, ako splniť túžbu vášho psa po aktivite a súčasne sa aj vy dostanete do formy. Stačí vám na to bežecký opasok, odpružená vôdzka, postroj a dobrá obuv. 

Spoločnosť Non-stop dogwear spolupracovala pri vývoji vybavenia na canicross s najlepšími svetovými atlétmi. Výsledkom tejto spolupráce sú výrobky, pre ktoré je typická nízka hmotnosť, pohodlnosť a neobmedzená sloboda pohybu človeka aj psa.  

Viac informácií o tom, ako začať behať so psom, ako trénovať a na čo si dať pozor, nájdete v tomto článku:  Beh so  psom, ako na to?

Ako vybrať správny postroj sa dozviete v Sprievodcovi výberom postroja

Ako vybrať správny sedák sa dozviete v Sprievodcovi výberom sedáku

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sú aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a radi vám pri výbere výstroja pomôžu. Volajte na infolinku: +421 903 319 729.

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.