• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Výstroj pre letné dobrodružstvá


Non-stop dogwear papučky Protector Bootie 

Psi sú závislí od svojich labiek, takže dobrá starostlivosť o ne je pri starostlivosti o psa  najdôležitejšia. Niektorí psi majú labky odolné, niektorí sú ale na ich zranenia náchylnejší. Vďaka papučkám môžu aj týto psi žiť aktívny a šťastný život. 

Existujú ale aj situácie, keď je použitie papučiek potrebné pre každého psa. 

Vždy v lete vidíme obrázky psov so spálenými alebo strhnutými vankúšikmi na labkách, zapríčinené chôdzou po rozpálenom asfalte. Tieto zranenia sú veľmi bolestivé a ich liečenie je vždy komplikované a trvá veľmi dlho. Ak so psom musíte ísť v horúčave von a budete sa pohybovať po rozpálenom povrchu, odporúčame vám vždy použiť ochranné papučky. Dokonca aj prechádzka po pláži môže v niektorých prípadoch vyžadovať papučky. Piesok na priamom slnku môže byť extrémne horúci. 

>>> viac info tu <<<


Ľahký a priedušný obojok ROCK

Obojok Rock je vysokoodolný obojok na každodenné používanie a športové aktivity. Materiál HexiVent, z ktorého je vyrobený je kombináciou 2 materiálov, ktoré zabezpečia prúdenie vzduchu a vďaka tomu bude tento obojok pohodlný aj tým najchlpatejším štvornožcom. Jeho kvality ocenia aj vodné živly, pretože veľmi rýchlo schne. Ide o polosťahovací obojok, ktorý vám poskytuje dobrú ovládateľnosť psa a jeho reflexné prvky 3M  zabezpečia viditeľnosť psa v tmavom prostredí.

>>> viac info tu <<<


Ľahký a priedušný postroj ROCK

Postroj Rock je všestranný polstrovaný postroj, vyvinutý pre váš každodenný aktívny spoločný život. Tento postroj je jedinečný vďaka vysoko priedušnému materiálu HexiVent, ktorý poskytuje maximálne pohodlie aj v teplom počasí. Vďaka jedinečnému materiálu HexiVent je super aj na celodenné nosenie v teplom počasí, aj na plávanie. Rovnako ako obojok Rock, aj Postroj Rock po namočení do vody veľmi rýchlo vyschne. 

>>> viac info tu <<<


Plávacia vesta SAFE LIFE JACKET 2.0

Budte pri vodných radovánkach v bezpečí vďaka ergonomickej psej plávacej veste SAFE LIFE JACKET 2.0. Túto vestu výborne využijete pri spoločnom plávaní, paddle boardovaní alebo na spoločnom výlete loďou. 

>>> viac info tu <<<


Taštička Baggy bag

Taštička na vrecká na zbieranie psích výkalov je ideálny doplnok k vôdzkam Non-stop. Táto taštička je vybavená karabínkou na jej pripevnenie k opasku alebo vôdzke. 

>>> viac info tu <<<


 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.