• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Turistika

Skúste chvíľku vnímať svet tak, ako ho vníma váš pes. Žije pre daný moment bez toho, aby tento moment pokazili úvahy o minulosti alebo budúcnosti. Preto pes nikdy neprehliadne krásu krajiny, jej farbu ani iné jej súčasti. Pokúste sa z hôr a končiarov, ktoré spoločne zdolávate, urobiť jediný dôvod zvýšenia svojho tepu. 

Správne vybavenie je najdôležitejšia súčasť vašich dobrodružstiev, bez ohľadu na to, či sa len pár hodín prechádzate v okolí domova alebo plánujete niekoľkotýždňovú expedíciu v extrémnom počasí. Vývojári spoločnosti Non-stop dogwear majú bohaté skúsenosti z oboch týchto svetov a svoje vedomosti použili pri tvorbe inovatívneho a funkčného vybavenia, ktoré pre vás aj vášho psa urobí turisiku omnoho komfortnejšiu a jednoduchšiu.

Ako si vybrať to správne vybavnie sa dozviete v tomto článku: Turistika so psom, ako na to? 

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sú aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a radi vám pri výbere výstroja pomôžu. Volajte na infolinku: +421 903 319 729.

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.