• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Produkty pre šteniatka a ich majiteľov


Obojok pre šteniatko TUMBLE

Prvý obojok vášho šteniatka by mal byť maximálne nastaviteľný a ľahký, aby šteniatko netlačil a nezaťažoval nadmerne jeho krk. Výbornou voľbou je  obojok Tumble, ktorý s vašim šteniatkom porastie aj niekoľko mesiacov. K dispozícii je v modrej a fialovej farbe. 

>>> viac info tu <<<


Postroj pre šteniatko RAMBLE

Postroj Ramble má popruhy okolo hrudníka a krku, ktorých dĺžka je jednoducho nastaviteľná. Jednotlivé veľkosti postroja sa navzájom prekrývajú, takže tento postroj s vašim šteniatkom doslova porastie. K tomu má navrchu rukoväť na zabezpečenie ešte lepšej ovládateľnosti psa. K dispozícii je v čierno-oranžovej, zelenej a fialovej farbe. 

>>> viac info tu <<<


Bezpečná vôdzka Move

Šteniatka sú veľmi neposedné a radi sa krútia a menia smer pri neustálom skúmaní okolitého sveta. Vôdzka MOVE je pevná, ale do ruky veľmi pohodlná a má karabínku so zámkom proti otvoreniu. Vďaka tomu zabránite, aby sa vám vôdzka z ruky vyšmykla alebo sa vám šteniatko z nej odpojilo a stalo sa nešťastie. K dispozícii je v 2 veľkostiach: Veľkosť 15 má šírku 1,5cm a dĺžku 1,5m, Veľkosť 20 má šírku 2cm a dĺžku 1,7m. 

Vôdzka je kvôli vyššej bezpečnosti vybavená kvalitnými reflexnými prvkami 3M.

>>> viac info tu <<<


Spací vak Non-stop dogwear Ly, Spací vak pre šteniatko

Šteniatka veľa spia a sú veľmi šťastné, keď si môžu pospať vo svojom vlastnom teplučkom príbytku. A práve preto vytvoril Non-stop spací vak Ly (v nórčine znamená prístrešok), ktorý poskytne vášmu najlepšiemu priateľovi teplo, pohodlie a ochranu. 

Tento spací vak sa skladá z dvoch častí, ktoré sú spojené zipsom. Vďaka tomu je jednoduché pustiť psa dnu a zapnúť ho. Horná časť je otváracia, vďaka tomu sa môže pes v spacáku pohybovať a pohodlne vystrčiť hlavu von. 

Zároveň má spacák Ly zips po celom obvode, takže z neho môžte jednoducho urobiť obyčajný teplý peliešok, ktorý výborne izoluje od chladu zo zeme. Tento spací vak je k dispozícii v troch veľkostiach. 

>>> viac info tu <<<


Hračka šteniatko vždy poteší

Doprajte vašim štvornohým kamošom zábavu :). Hračky šteniatka milujú a z našej ponuky bezpečných a pevných hračiek si isto vyberiete. Či si zvolíte vysoko odolnú hračku od výrobcu West paw alebo inú sympatickú potvorku z našej ponuky, vaše šteniatko sa isto poteší a jeho radosť vám isto vyčaruje na tvári úsmev. 

>>> viac info tu <<<


Taštička Baggy bag

Taštička na vrecká na zbieranie psích výkalov je ideálny doplnok k vôdzkam Non-stop. Táto taštička je vybavená karabínkou na jej pripevnenie k opasku alebo vôdzke. 

>>> viac info tu <<<


 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.