• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

VÔDZKY

Vitajte na stránkach distribútora nórskej značky Non-stop dogwear pre Slovenskú republiku.  

Vôdzka slúži na spojenie s vašim psom a má veľký vplyv na to, ako si spoločné chvíle so psom užívate. Pevné aj odpružené vôdzky Non-stop dogwear sme vyvinuli v spolupráci so špičkovými kynológmi z rôznych odvetví. Sú mimoriadne pohodlné, spoľahlivé a ľahko sa používajú. 

Pevné vôdzky poskytujú najlepšie ovládanie svojho psa a vhodné sú na každodenné venčenie alebo výcvik. Odpružené vôdzky sú vhodné pre všetky športové aktivity s vašimi psami. Napríklad na turistiku, beh alebo lyžovanie.

Naše vôdzky si môžete frebne zladiť s postrojmi, obojkami a kabátikmi, aby ste boli štýloví pri každej príležitosti. 

Kedže sme aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a členovia medzinárodného FITMIN teamu, o výstroji pre psíkov vieme toho naozaj veľa. Ak si neviete rady, zavolajte na tel. +421903319729 a spoločne isto nájdeme pre vás ten správny produkt. Taktiež nás môžete kontaktovať na Instagrame @dogwear.sk alebo E-mailom na info@dogwear.sk. 

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.