• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

POSTROJE

Vitajte na stránkach distribútora nórskej značky Non-stop dogwear pre Slovenskú republiku.  

Kedže sme aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a členovia medzinárodného FITMIN teamu, o postrojoch vieme toho naozaj veľa.  Ak si neviete rady, ktorý postroj je pre vášho psíka najlepší, prečítajte si SPRIEVODCU VÝBEROM SPRÁVNEHO POSTROJA alebo nám zavolajte na tel. +421903319729 a spoločne isto nájdeme pre vás ten správny produkt.

Psy nie sú ako my. Hlavný dôvod, prečo behajú, nie je výhra alebo krajšia postava. Psy behajú preto, lebo ich to baví! Pes si sám nedokáže vybrať správny postroj. Musíme to zaňho urobiť my. Správny postroj nemôže psovi blokovať voľný pohyb končatín a musí mu umožňovať ničím nerušené dýchanie. 

Ergonomický dizajn vyžaduje pozornosť aj v tých najmenších detajloch a výsledok potom prinesie obrovský rozdiel. Všetky postroje od Non-stop dogwear majú špeciálne ohýbané polstrovanie tak, aby sa nikdy nevytvárali ostré okraje, ktoré by mohli byť psovi nepríjemné. Naše produkty sú testované a používané najlepšími kynológmi v rôznych odvetviach. Sme hrdí na to, že kvalita, o ktorú sa od samotného začiatku snažíme, prináša psom a ich majiteľom nekompromisné pohodlie a bezpečnosť. Postroj by sme mali vyberať podľa toho, akú aktivitu s ním budeme vykonávať.

V nasledujúcom článku sa dozviete viac o najpopulárnejšom postroji Non-stop dogwear:

Postroj Freemotion, vlajková loď spoločnosti Non-stop dogwear

Sledujte nás na FB a Instagrame @Dogwear.sk. Ak máte otázky, sme k dispozícii aj na E-mailovej adrese info@dogwear.sk. 

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.