• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

PalaMOUNTAINS PreBoost and Recovery - predtréningový aj potréningový doplnok na zlepšenie výkonu a regenerácie

PalaMOUNTAINS PreBoost and Recovery - predtréningový aj potréningový doplnok na zlepšenie výkonu a regenerácie
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000249
Kód produktu
Z2
24.17,- € bez DPH
29.00,- €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Obsah balenia 80ml. Gelový multivitamínový prípravok s obsahom minerálov s vysokou vstrebateľnosťou na zlepšenie vytrvalosti a regenerácie, imunity, trávenia, kvality srsti a celkového zdravia psov. Určený pre aktívne psy.

PalaMOUNTAINS PreBoost and Recovery obsahuje:

  • Elektrolyty (napomáhajú správnemu fungovaniu svalov a obehového systému)
  • B-Vitamíny (esenciálne vitamíny potrebné pri metabolizovaní nutrientov)
  • Kreatín (podpora sily a vytrvalosti)
  • Omega 3 a 6 (kombinácia esenciálnych mastných kyselín na vylepšenie absorbčnej schopnosti dôležitých vitamínov a minerálov) 

Športujúce a pracovné psy stratia počas fyzickej aktivity množstvo tekutín a elektrolytov. Strata tekutín nastáva aj pri preprave alebo iných stresových podmienkach. Keď tekutiny psovi rýchlo nedoplníte, hrozí chronická dehydratácia, svalové kŕče, strata výkonnosti a nervozita. 

Produkt palaMOUNTAINS Pre-boost and Recovery je jedinečný olejový prípravok, ktorý obsahuje vitamíny a elektrolyty. Je navrhnutý tak, aby poskytol psovi vysokovstrebateľný zdroj nutrientov, ktoré jeho telo vyžaduje na doplnenie stratených zásob B-vitamínov  (B1, B2, B6, B12, Biotín, Niacín, Kalcium Pantotenát, Kyselina listová), antioxidantov a solí. Je to mimoriadne hodnotný doplnok výživy pri príprave na výkon a pri regenerácii ťažko pracujúcich alebo športujúcich psov. 

Navyše obsahuje aj Potasium, Magnézium, Vápnik, Fosfor, Chlorid a Kreatín. Tieto zložky sú súčasťou základnej emulzie, ktorá je obohatená o Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny. Vďaka tomu je vstrebateľnosť týchto zložiek NEUVERITEĽNÝCH 99.5%, pretože sú trávené priamo do krvného toku cez zdravé črevá.

PalaMOUNTAINS PreBoost and Recovery bol vyvinutý v spolupráci s Univerzitou v Massey na Novom Zélande.

Tento doplnok výživy je netradične balený v praktickom aplikátore,  ktorý výrazne zjednodušuje jeho podávanie. 

My tento produkt používame pre záprahových psov a dosahujeme vďaka nemu viditeľné zvýšenie vytrvalosti v záťaži. Pes tak dokáže podávať hraničný výkon dlhšie a regeneruje po ňom rýchlejšie.  

Na Novom Zélande je tento prípravok mimoriadne obľúbený pre poľovných psov. 

Dávkovanie:

Psy nad 25kg

Pred aktivitou: podávame 10ml, 13 hodín pred aktivitou na predzásobenie minerálmi a vitamínmi. Ochráni psa proti kŕčom počas aktivity a vďaka minerálom a elektrolytom zlepšuje účinnosť hydratácie psa, ktorú robíme 2h pred aktivitou - 1dcl vody na 10kg hmotnosti psa.

Po aktivite: 10ml 30min po aktivite na doplnenie vyčerpaných minerálov a dodanie vitamínov na posilnenie imunitného systému tréningom unaveného organizmu.

Psy pod 25kg

5ml 13 hodín pred aktivitou

10ml 30m po aktivite
 

Prípravok môžete pridať do jedla alebo ho vytlačiť zo striekačky priamo na jazyk psa. 

*Exceed uchovávajte v chlade a mimo priameho slnečného svetla. 

Ďalšie produkty palaMOUNTAIN v našej ponuke:

PalaMOUNTAIN Exceed Liquid 750ml -  doplnok do kŕmenia s obsahom vitamínov a minerálov.

Doplnky výživy PalaMOUNTAINS obsahujú ako základnú zložku patentovaný olejový roztok, ktorý je navrhnutý tak, aby ochránil prítomné vitamíny a minerály a umožnil ich 99,5% vstrebateľnosť.

Produkty PalaMOUNTAINS sú navrhnuté tak, aby psovi poskytli silnú dávku esenciálnych vitamínov a minerálov na podporu zdravia, výkonu a regenerácie. Výhodou produktov palaMOUNTAINS v porovnaní s inými produktmi na trhu je, že obsahujú aj olejovú aj vodnú zložku. To znamená, že vo vode rozpustné vitamíny sú v nich rozpustené vo vode a v oleji rozpustné vitamíny sú rozpustené v ich olejovej zložke. Vďaka tomu, že sú už v produkte rozpustené, je ich vstrebateľnosť z tenkého čreva okamžitá. Takúto vstrebateľnosť nedokážu dosiahnuť práškové ani iné vo vode rozpustné  prípravky.  

palaMOUNTAINS Exceed Canine Pre-Boost & Recovery Ingredients

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.