• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 311.50,- €

Non-stop dogwear kabátik Long Distance

Non-stop dogwear kabátik Long Distance
  • Non-stop dogwear kabátik Long Distance
  • Non-stop dogwear kabátik Long Distance
  • Non-stop dogwear kabátik Long Distance
  • Non-stop dogwear kabátik Long Distance
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000248
62.42,- € bez DPH
74.90,- €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Kabátik Long distance je vybavený hrubou syntetickou termálnou vrstvou na ochranu proti chladu. Kabátik Long distance je náš najteplejší kabátik. Používajú ho profesionálni musheri na najťažších svetových záprahových pretekoch, pri ktorých teploty klesajú aj na -50C. Tento kabátik je možné používať pri práci ale aj pri oddychu.

Video o produkte nájdete tu:  VIDEO O PRODUKTE

Kabátik Long distance jacket je kabátik do extrémnej zimy. Používa sa pri aktivite, ale aj pri oddychu. Pri jeho vývoji sme spolupracovali  s najlepšími svetovými mushermi. Vonkajšiu vrstvu tvorí odolná šušťákovina  RIPSTOP. Tento materiál je nepremokavý a odolá aj silnému vetru. Pod  ripstopom je hrubá syntetická zatepľovacia vrstva.  Vnútorná  vrstva kabátika, ktorá je v kontakte so srsťou je vyrobená  z jemnej šušťákoviny, ktorá  nestláča srsť, takže zachováva jej prirodzenú tepelne izolačnú funkciu. Vrchnú aj spodnú vrstvu kabátika je možné jednoducho čistiť.  

Kabátik je možné vyzliecť aj obliecť veľmi jednoducho pomocou popruhov so suchými zipsami, aj keď má pes oblečený postroj. Kabátik  drží na psovi vďaka dvom popruhom - na hrudníku a na bruchu. Kabátik sme navrhli tak, aby psa neobmedzoval v pohybe, ale pritom  aby poskytoval mimoriadne účinnú izoláciu pred chladom na hrudníku, ramenách, stehnách a bokoch. Voliteľne  pripojiteľná časť kabátika je určená na ochranu genitálií u samca. Reflexné prvky na krku slúžia na jednoduché sledovanie psa pri osvetlení v tme. Na chrbte je slučka, cez ktorú môžete prevliecť amortizačnú vôdzku. Vďaka tomu zostane kabátik na mieste aj v silnom vetre. 

Kabátik Long distance vyrábame v  červenej farbe s reflexnými prvkami. Dostupné veľkosti sú S,M,L a XL. Ak je váš pes na rozhraní dvoch veľkostí, vyberte si radšej väčiu. 

Tabuľka veľkostí:

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)