• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 295.85,- €

Fitdog Recovery 600g

Fitdog Recovery 600g
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000216
22.50,- € bez DPH
27.00,- €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Regeneračný potréningový instantný nápoj FitDog Recovery zabezpečí kvalitnú a riadnu regeneráciu a obnovu hladiny energie a tekutín v tele psa a zlepšuje výkon počas ďalších výziev.

FitDog Recovery Potato
Odpočinok a regenerácia sú dôležité súčasti prípravy psa počas tréningu alebo pretekov, kde podávajú intenzívny fyzický výkon. Nedostatočná alebo nesprávna regenerácia spôsobuje nízku vytrvalosť, nedostatok svalovej hmoty, únavu a nízku výkonnosť. Pre správnu regeneráciu telo potrebuje správne živiny. FitDog Recovery Potato zabezpečí kvalitnú a riadnu regeneráciu a obnovu hladiny energie a tekutín v tele psa a zlepšuje výkon počas ďalších výziev.

Ako funguje FitDog Recovery?
Svaly využívajú glukózu ako zdroj energie, ktorá sa ukladá vo forme glykogénu. Telo využíva glykogén ako jednoduchý a rýchly zdroj energie. Hladina glykogénu klesá počas intenzívnej fyzickej aktivity. Po aktivite je potrebné obnoviť hladinu glykogénu čo najskôr, aby telo mohlo riadne a efektívne regenerovať. Regenerácia bude oveľa rýchlejšia, ak psovi podáte sacharidy vo forme maltodextrínu okamžite po výkone, pretože v tomto časovom okne je obnova glykogénu najefektívnejšia. Hladina glykogénu sa obnovuje výrazne pomalšie, ak psovi podáte bežnú potravu.

Výrobok obsahuje magnézium a vitamíny B, C a E, ktoré sú potrebné obzvlášť po intenzívnom tréningu. Je vhodný pre psov s alergiou na obilniny. Má mäsovú príchuť a psom chutí. Je vhodný pre všetkých psov.
Pokyny pre správne podávanie:
Na 10 kg telesnej hmotnosti zmiešajte 2 polievkové lyžice prášku v 150 až 250 ml vody.
Podávajte okamžite po výkone (alebo do 15-20 minút).
Prášok rozpustite vo vode prevracaním vo fľaši/šejkri.

Nutričné hodnoty:

Energia: 1,4 MJ / 328 kcal

Sacharidy: 83,9 g
Proteíny: 9,2 g
Tuky: 0,25 g
Vláknina: 0 g
Popoľ: 2,8 g
Sodík: 0,29 g
Horčík: 0,13 g
Vitamín B1: 1,3 mg
Vitamín B2: 6,7 mg
Vitamín B3: 26,7 mg
Vitamín B5: 26,7 mg
Vitamín B6: 3,3 mg
Vitamín B9: 0,53 mg
Vitamín B12: 0,067 mg
Vitamín C: 6,7 mg
Alfa-tokoferol: 13,3 mg

Zloženie: maltodextrín zo zemiakov, sušené mlieko, roztok octanu horečnatého

Prísady: mäsová príchuť, vitamíny

Dátum spotreby:
Pozri dátum spotreby na obale. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste v pôvodnom balení pri izbovej teplote (až do 25°C). Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.