• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

VESTY A KABÁTIKY

Vitajte na stránkach distribútora nórskej značky Non-stop dogwear pre Slovenskú republiku.  

Kedže sme aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a členovia medzinárodného FITMIN teamu, o výstroji pre psíkov do mrazu a dažďa vieme toho naozaj veľa. Ak si neviete rady, ktorý kabátik je pre vášho psíka najlepší, prečítajte si SPRIEVODCU VÝBEROM KABÁTIKA alebo nám zavolajte na tel. +421903319729 a spoločne isto nájdeme pre vás ten správny produkt. Taktiež nás môžete kontaktovať na Instagrame @dogwear.sk alebo E-mailom na info@dogwear.sk. 

210314 Non Stop 05

Každý pes je iný, Niektoré plemená zvládajú aj mínusové teploty bez najmenších problémov, ale niektorým plemenám začína byť zima už na konci leta. Dobrý kabátik prinesie vášmu psovi komfort bez ohľadu na počasie. 

Kabátik si zvoľte podľa aktivity, na ktorú ho potrebujete. Potrebujete udržať psa v teple keď vonku oddychuje alebo ho potrebujete ochrániť pred dažďom keď ste v pohybe? V našej ponuke sú rôzne kabátiky s rôznymi vlastnosťami, z ktorých si isto vyberiete. Máme kabátiky na zohriatie psov v mraze, nepremokavé kabátiky alebo reflexné vesty. Nóri radi hovoria, že neexistuje zlé počasie, len nesprávne oblečenie.

Naše kabátiky si môžete frebne zladiť s postrojmi, vôdzkami a obojkami, aby ste boli štýloví pri každej príležitosti. 

Infolinka: +421903319729

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.