• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 3 ks
    za 145.90,- €

Fitmin Purity Rice Adult Fish and Venison 12kg

Fitmin Purity Rice Adult Fish and Venison 12kg
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000147
68.25,- € bez DPH
81.90,- €Cena s DPH
na objednávku
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Špecifikácia Fitmin Purity Rice Adult Fish & Venison 12 kg
Popis produktu
Fitmin kompletné krmivo pre psy Purity Rice Adult Fish&Venison 12 kg
Kompletné krmivo s ryžou Fitmin Purity pre dospelých psov všetkých plemien.
Granule s mäsom zo sleďa a diviny sú určené špeciálne pre dospelých psov akéhokoľvek plemena. Zverinové mäso sa vyznačuje špecifickou vôňou a chuťou. Je ľahko stráviteľné, bohaté na vitamíny skupiny B, minerály a má nízky obsah tukov. Rybie mäso je zdrojom plnohodnotných bielkovín a obsahuje najmä jód, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie štítnej žľazy. Krmivo pre psov ďalej obsahuje špenát (pre dobrý stav kardiovaskulárneho aparátu), tekvicu (pozitívny vplyv na trávenie, ochrana pred tráviacimi ťažkosťami ako je hnačka alebo zápcha), listy z púpav (zlepšenie apetítu, podpora funkčnosti pečene a obličiek), jablká (zdroj vitamínu C a beta karoténu), rozmarínový extrakt (predĺženie plnohodnotného života buniek) a pestrec (ochrana pečene a podpora funkcie pečene).
Benefity krmivá Fitmin Purity Rice Adult Fish+Venison Menu:
74% proteínov živočíšneho pôvodu
pre dospelých psov všetkých plemien
pestré zloženie
vysoký obsah čerstvého mäsa (zverina a ryby)
podpora dlhej životnosti buniek
bez pšeničného a kukuričného gluténu (obsahuje iba ryžu, ktorá spomaľuje trávenie)
špecifická chuť a vôňa po zverine
Herb Vitality Komplex (podpora trávenia a detoxikácie organizmu)
Rad Purity od českého výrobcu Fitmin sa od iných granúl vyznačuje vysokým podielom poctivého kvalitného čerstvého mäsa bez kostí. To spôsobuje vynikajúcu chuť, pretože sú ponechané nenahraditeľné živiny vo výbornej kvalite. Fitmin Purity Rice obsahujú ryžu, ktorej výhodou je, že sa trávi pomaly a dovoľuje telu využiť uvoľnenú energiu po oveľa dlhšiu dobu. Bez pšeničného či kukuričného gluténu (potencionálny alergény). Ďalej sú krmivá Fitmin Purity obohatené o superpotraviny s blahodárnymi účinkami (napr. Huba Shitakke alebo bylinný komplex podporujúci trávenie a detoxikáciu tela).
37% čerstvého mäsa (35% čerstvé zveriny, 2% čerstvého sleďa), superprémiové, pre dospelých psov, pre stredné, veľké a obrie plemená. Bez lepku.
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.