Kros so psom RAČA - KAMZÍK

Kros so psom RAČA - KAMZÍK

17.4.2016 o 9:30 ráno odštartoval v bratislavskej Rači nádherný beh so psom s cieľom na Kamzíku. Na štart 16 kilometrovej trate sa postavilo 40 psovodov, ktorí na trase nastúpali viac ako 500 výškových metrov. viac »

BEH PRE LABKY - Šaľa 2016

BEH PRE LABKY - Šaľa 2016

Slovenská aliancia ochrancov zvierat zorganizovala v Šali popri brehu rieky Váh 1.ročník charitatívneho behu "BEH PRE LABKY". Trať mala dĺžku 5km a výtažok zo štartovného v celej výške putoval na pomoc opusteným a nechceným zvieratám! viac »

Farmina CUP 3. kolo - MOŠOVCE

Farmina CUP 3. kolo - MOŠOVCE

12. a 13. marca sa v Mošovciach konalo 3.kolo pretekov FARMINA CUP. Na trati s dĺžkou 6,2km si zmeralo sily 22 pretekárov zo Slovenska, Českej republiky a Poľska. Bežalo sa v dvoch kolách, ktorých časy sa sčítavali. viac »

Bosorkin canicross - Košice 2015

Bosorkin canicross - Košice 2015

Ako by ste nazvali krosový pretek na 3,5km, v ktorom vám tempo 4minúty na kilometer nestačí ani na tretie miesto v ženskej kategórii? Ak vás napadne slovíčko ČERTOVSKÝ, nie ste ďaleko od pravdy. Organizátori ho nazvali BOSORKIN CANICROSS a nekonal sa v Keni, ale vo Furčianskom lese v Košiciach. viac »

Mikulášsky kros - PEZINOK

Mikulášsky kros - PEZINOK

V sobotu 5.12. sa v Pezinku konal beh bytostí prirodzených aj nadprirodzených - Mikulášsky kros. Na štart sa postavili spoločne ľudia, čerti, anjeli, havkáči a dokonca aj jeden čertovský nesprastník, ktorý si priniesol koňa dúfajúc, že to zahrá na kategóriu behu so psom. viac »

Dračí kros 2015

Dračí kros 2015

Draka najrýchlejšie skrotili Mareková a Cipro.
25.10. 2015 sa konal jeden z najkrajších krosových behov v okolí Bratislavy. Kuriozitou je, že bežcom ich GPS zariadenia nakreslia na mape po dobehnutí krásneho draka.
viac »