• logo
  • E-mail: info@dogwear.sk
  • Môj profil
  • 6 ks
    za 436.65,- €

Lyžovanie

Nezáleží na tom, či radi na bežkách zdolávate dlhé vzdialenosti v pokojnej prírode, alebo na skialpoch stúpate na zasnežené končiare nedotknutých hôr. Váš pes sa k vám isto rád pridá a užije si to s vami! Spoločne zdoláte kilometer za kilometrom a vašu radosť len znásobí, keď vás aj potiahne.  

Pre psov je tréning v chladnom prostredí omnoho príjemnejší. Nebyť skijoringu (bežkovanie so psom), spoločnosť Non-stop dogwear by neexistovala. Prvý produkt, ktorý Non-stop dogwear vyrobil, bol určený na túto aktivitu. Dnešná ponuka produktov tejto spoločnosti je výsledkom trpezlivého vývoja a testovania s cieľom vytvoriť produkt, ktorý je čo najlepši pre psa aj človeka. Hlavným cieľom je produkt, ktorý psa v ničom neobmedzuje pri jeho športovej aktivite. Len takýto produkt vie využiť jeho potenciál na 100% a túto stratégiu používa Non-stop dogwear pri vývoji každého jedného produktu. 

Viac informácií nájdete v tomto článku: Lyžovanie so psom. 

Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti sú aktívni reprezentanti SR v záprahových športoch a radi vám pri výbere výstroja pomôžu. Volajte na infolinku: +421 903 319 729.

Zoradenie
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.