Postroj NON-STOP Dogwear FREE MOTION

  • Pridané: 21.12.2015   |   Autor: NON-STOP Dogwear UK   |   1628 čítaní / zobrazení
   
   Postroj Free Motion je vlastne začiatkom spoločnosti Non-stop Dogwear. Na tréningu a pretekoch sme dlhé mesiace pozorovali našich psov a stále sme mali pocit, že ich výkon nie je dostatočný a adekvátny k úrovni ich trénovanosti.

   Pozreli sme si mnoho filmov, prekúsali sa stovkami fotiek, aby sme videli pracovať psov v iných postrojoch.  Žiadny z týchto postrojov ale optimálne nefungoval na našich psoch. Postroje mali tendenciu posunúť sa smerom nahor a blokovali tak dýchacie cesty, čo sa prejavovalo nadmerným penením v ústach psa.
 
   Našli sme aj postroje, ktoré dýchacie cesty neblokovali, tie ale počas ťahu zdvíhali prednú časť psa smerom nahor. Toto malo ale za následok skrátenie kroku psa. A tak sme vyvinuli postroj, ktorý umožňuje psovi voľný pohyb a ani v ťahu neblokuje dýchacie cesty.
 


   Tento postroj sa pripína k vôdzke pri koreni chvosta, čo umožňuje psovi maximálnu slobodu pohybu a využitie svojej sily pri každom kroku. Aby sme sa vyhli problémom s chrbtom psa, vyrábame tento postroj v rôznych veľkostiach a každá z týchto veľkostí môže byť ešte nastavená a prispôsobená potrebám konkrétneho psa.

   Postroj FREE MOTION je postroj, ktorý umožní vášmu psovi VOĽNÝ POHYB.
 

 
    Nekupujte postroj pre svojho psa tak, aby sa hodil k farbe jeho srsti alebo k farbe vášho obľúbeného trička a šortiek, Myslite aj na jeho funkčnosť a komfort vášho pracujúceho 4-nohého parťáka. On je predsa ten, kto to celé odtiahne a postroj je pre neho rovnako dôležitý, ako pre vás tenisky.

Súvisiace články: AKO VYBRAŤ SPRÁVNY POSTROJ
 
krátky popis banneru
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár