Mrazené krmivo

OMEGA-3 OLEJ

OMEGA-3 OLEJ
  • OMEGA-3 OLEJ
  • OMEGA-3 OLEJ
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000086
17.92,- € bez DPH
21.50,- €Cena s DPH
Doprava už od 4.95,- € prostredníctvom Slovenská pošta
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
V praktickom 500 ml balení získate pre svojho štvornohého priateľa životodarný olej, získaný z hlbokomorských rýb. Vďaka špeciálnej úprave obsahuje tento olej výrazne vyššie koncentrácie omega-3 mastných kyselín ako väčšina výrobkov iných značiek.

Bežná strava našich mazlíčkov obsahuje nadbytok omega-6 mastných kyselín. Pravidelným pridávaním oleja Non-stop Omega-3 do psieho jedálnička pomáhate vyrovnávať nerovnováhu omega-3 a omega-6 mastných kyselín.

Olej Omega-3
•podporuje imunitný systém
•zlepšuje kvalitu srsti a pazúrov
•má pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém vášho štvornohého priateľa

Viac ako 30% oleja Non-stop tvoria omega-3 nenasýtené mastné kyseliny – výrazne vyššie zastúpenie omega-3 nenasýtených mastných kyselín je to, čo odlišuje Non-stop olej od výrobkov iných značiek.

Olej je prakticky bez zápachu a má dlhú trvanlivosť, 18 mesiacov od dátumu výroby. Tento olej je výživový doplnok pre psov a mačky.

A samozrejme, Made in Norway…

U nás v Non-stope každý nový produkt starostlivo testujeme, a až potom ho pustíme do sveta. Ak sa o funkčnosti niektorého produktu nemôžeme presvedčiť sami, poprosíme o radu múdrejších a skúsenejších. Na konci tejto stránky preto nájdete niekoľko kvalitných štúdií z renomovaných vedeckých časopisov, ktoré sa venujú pozitívnemu vplyvu nenasýtených mastných kyselín.


HMOTNOSŤ ZVIERAŤA

DENNÁ DÁVKA

menej ako 5 kg 2,5 ml
5-15 kg 5 ml
15-30 kg 10 ml
30 a viac kg 15 ml


ℹ 1 polievková lyžica = cca 15 ml a 1 čajová lyžička = cca 5 ml
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)